SMBG26AHE3/5B
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG26AHE3/5B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBG26AHE3/5B
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMB
Fitxak: SMBG26AHE3/5B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
SMBG26AHE3/5Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBG26AHE3/5B fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 334411 pcs Datuen fitxa SMBG26AHE3/5B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 28.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26V Tentsioa - Tasa DO-215AA (SMBG)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 600W Energia - Peak Pulse 14.3A
polarizazio DO-215AA, SMB Gull Wing Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMBG26AHE3/5B deskribapena TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMB
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42.1V Edukiera @ maiztasuna -