SMB8J28CA-M3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB8J28CA-M3/52 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMB8J28CA-M3/52
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO-214AA
Fitxak: SMB8J28CA-M3/52.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4500 pcs
  • Mezua
SMB8J28CA-M3/52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMB8J28CA-M3/52 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO-214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 372095 pcs Datuen fitxa SMB8J28CA-M3/52.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 31.1V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28V Tentsioa - Tasa DO-214AA (SMBJ)
Mota Zener Series TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 800W Energia - Peak Pulse 17.6A
polarizazio DO-214AA, SMB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMB8J28CA-M3/52 deskribapena TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO-214AA
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45.4V Edukiera @ maiztasuna -