SMB10J6.5-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB10J6.5-E3/52 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMB10J6.5-E3/52
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC SMB
Fitxak: SMB10J6.5-E3/52.pdf
  • Mezua
SMB10J6.5-E3/52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMB10J6.5-E3/52 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6242 pcs Datuen fitxa SMB10J6.5-E3/52.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 7.22V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 6.5V Tentsioa - Tasa DO-214AA (SMB)
Mota Zener Series TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 1000W (1kW) Energia - Peak Pulse 81.3A
polarizazio DO-214AA, SMB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SMB10J6.5-E3/52 deskribapena TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC SMB
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.3V Edukiera @ maiztasuna -