SM6S14HE3/2D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM6S14HE3/2D
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 14VWM DO218AB
Fitxak: SM6S14HE3/2D.pdf
  • Mezua
SM6S14HE3/2Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM6S14HE3/2D fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 14VWM DO218AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6489 pcs Datuen fitxa SM6S14HE3/2D.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 15.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14V Tentsioa - Tasa DO-218AB
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 4600W (4.6kW) Energia - Peak Pulse 178A
polarizazio DO-218AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SM6S14HE3/2D deskribapena TVS DIODE 14VWM DO218AB
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8V Edukiera @ maiztasuna -