SM5S10HE3/2D
Vishay Semiconductor Diodes Division
SM5S10HE3/2D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM5S10HE3/2D
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 10VWM DO218AB
Fitxak: SM5S10HE3/2D.pdf
  • Mezua
SM5S10HE3/2Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM5S10HE3/2D fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 10VWM DO218AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4590 pcs Datuen fitxa SM5S10HE3/2D.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 11.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 10V Tentsioa - Tasa DO-218AB
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 3600W (3.6kW) Energia - Peak Pulse 191A
polarizazio DO-218AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SM5S10HE3/2D deskribapena TVS DIODE 10VWM DO218AB
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.8V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SM5S11AHE3_A/I
SM5S11AHE3_A/I
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 11V 18.2V DO218AB