WTB4-3P3264S30
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WTB4-3P3264S30
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena PNP LO M8 4-PIN 100MM
Fitxak:
Stock egoera 307 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 307 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
WTB4-3P3264S30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WTB4-3P3264S30 fabrikatzailea N/A
deskribapena PNP LO M8 4-PIN 100MM Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 307 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Series W4-3
Metodoen detekzioa Proximity Distantzia hautematea 0.157" ~ 5.906" (4mm ~ 150mm)
Erantzun Denbora 500µs Irteerako konfigurazioa PNP
Beste izenak 1040628 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C (TA)
Argiaren iturria Red (650nm) Ingress Protection IP67
Konexioaren metodoa Cable with Connector Kablearen luzera 3.937" (100.00mm)