WFM50-60N311
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WFM50-60N311
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena FORK SENSOR WFM SERIES
Fitxak:
Stock egoera 627 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 627 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
WFM50-60N311ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WFM50-60N311 fabrikatzailea N/A
deskribapena FORK SENSOR WFM SERIES Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 627 pcs Datuen fitxa
Series WFM Metodoen detekzioa Optical Flag
Distantzia hautematea 1.969" (50mm) Erantzun Denbora 125µs
Pakete / kasua Module, Connector Irteerako konfigurazioa NPN
Beste izenak 6037827 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C (TA)
Muntaketa mota Chassis Mount Deskribapen zehatza Optical Sensor Optical Flag 1.969" (50mm) NPN Module, Connector