WF15-60B410
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WF15-60B410
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena MANUAL PNP/NPN 15 MM
Fitxak:
Stock egoera 339 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 339 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
WF15-60B410ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WF15-60B410 fabrikatzailea N/A
deskribapena MANUAL PNP/NPN 15 MM Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 339 pcs Datuen fitxa
Series WF Metodoen detekzioa Optical Flag
Distantzia hautematea 0.591" (15mm) Erantzun Denbora 100µs
Pakete / kasua Module, Connector Irteerako konfigurazioa PNP/NPN
Beste izenak 6028438 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 60°C (TA)
Muntaketa mota Chassis Mount Deskribapen zehatza Optical Sensor Optical Flag 0.591" (15mm) PNP/NPN Module, Connector