PBS-RP160SG2SS0AMA0Z
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBS-RP160SG2SS0AMA0Z
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SEN PRESS 0-160 PSI
Fitxak:
Stock egoera 272 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 272 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PBS-RP160SG2SS0AMA0Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBS-RP160SG2SS0AMA0Z fabrikatzailea N/A
deskribapena SEN PRESS 0-160 PSI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 272 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 15 V ~ 35 V Amaiera estiloa Connector
Hornitzaileen gailuen paketea - Series -
Presio mota Gauge Port Style Threaded
Portuaren tamaina Female - 1/4" (6.35mm) NPT Pakete / kasua Module
Irteerako mota PNP Irteera -
Beste izenak 6048157 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Presio operatiboa 160.0 PSI (1103 kPa) Gehieneko presioa -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Pressure Sensor 160.0 PSI (1103 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT Module
zehaztasun ±1%