MM18-70APO-ZCK
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM18-70APO-ZCK
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena PNP NC M12
Fitxak:
Stock egoera 953 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 953 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MM18-70APO-ZCKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM18-70APO-ZCK fabrikatzailea N/A
deskribapena PNP NC M12 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 953 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Mota -
Amaiera estiloa Connector Series -
Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M18 Irteerako mota NC
Beste izenak 1047255 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 75°C
Askatu egin behar da 70.00mm Frequency 1kHz