MM12-90APS-ZUO
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MM12-90APS-ZUO
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena ADVANCED PNP NO 2M CBL
Fitxak:
Stock egoera 879 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 879 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MM12-90APS-ZUOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MM12-90APS-ZUO fabrikatzailea N/A
deskribapena ADVANCED PNP NO 2M CBL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 879 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Mota -
Amaiera estiloa Cable Leads Series -
Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M12 Beste izenak 1029951
MM12-90APS-ZU0
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 75°C Askatu egin behar da 90.00mm
Operatu beharra 5.00mm Frequency 5kHz