IQ40-40NPPKK0S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IQ40-40NPPKK0S
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SEN PROX PNP COMP TERM LONG
Fitxak:
Stock egoera 914 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 914 pcs
  • Mezua
IQ40-40NPPKK0Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IQ40-40NPPKK0S fabrikatzailea N/A
deskribapena SEN PROX PNP COMP TERM LONG Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 914 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable
estali Shielded Series -
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 1.575" (40mm)
Erantzunaren maiztasuna 100Hz Pakete / kasua Module
Irteerako mota PNP-NC/NO, 4-Wire Beste izenak 1071863
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C (TA) Materiala - Gorputza Plastic
Ingress Protection IP67, IP68, IP69K adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 1.575" (40mm) IP67, IP68, IP69K Module