IQ10-03BPOKT0S
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IQ10-03BPOKT0S
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SEN PROX 3MM FLUSH PNP NC M8
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
IQ10-03BPOKT0Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IQ10-03BPOKT0S fabrikatzailea N/A
deskribapena SEN PROX 3MM FLUSH PNP NC M8 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1044 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Amaiera estiloa Connector
estali Shielded Series -
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.118" (3mm)
Erantzunaren maiztasuna 2kHz Pakete / kasua Module
Irteerako mota PNP-NC, 3-Wire Beste izenak 1055454
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 75°C (TA) Materiala - Gorputza Plastic
Ingress Protection IP68 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.118" (3mm) IP68 Module