CM30-25NNP-EW1
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM30-25NNP-EW1
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SEN PROX M30 NON-FLSH NPN CBL
Fitxak:
Stock egoera 739 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 739 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CM30-25NNP-EW1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM30-25NNP-EW1 fabrikatzailea N/A
deskribapena SEN PROX M30 NON-FLSH NPN CBL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 739 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 36 V Amaiera estiloa Cable
estali Shielded Series -
Sentsore mota Capacitive Distantzia hautematea 0.157" ~ 0.984" (4mm ~ 25mm)
Erantzunaren maiztasuna 50Hz Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M30
Irteerako mota NPN-NC/NO, 4-Wire Beste izenak 6058158
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C (TA) Materiala - Gorputza Plastic
Ingress Protection IP68, IP69K adierazlea No Indicator
Deskribapen zehatza Capacitive Proximity Sensor 0.157" ~ 0.984" (4mm ~ 25mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30