CM18-12NPP-EW1
N/A
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM18-12NPP-EW1
Fabrikatzaileak / Marka: N/A
Produktuaren Deskribapena SEN PROX M18 NON-FLSH PNP CBL
Fitxak:
Stock egoera 540 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 540 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CM18-12NPP-EW1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM18-12NPP-EW1 fabrikatzailea N/A
deskribapena SEN PROX M18 NON-FLSH PNP CBL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 540 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 36 V Amaiera estiloa Cable
estali Shielded Series -
Sentsore mota Capacitive Distantzia hautematea 0.118" ~ 0.472" (3mm ~ 12mm)
Erantzunaren maiztasuna 50Hz Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M18
Irteerako mota PNP-NC/NO, 4-Wire Beste izenak 6058148
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C (TA) Materiala - Gorputza Plastic
Ingress Protection IP68, IP69K adierazlea No Indicator
Deskribapen zehatza Capacitive Proximity Sensor 0.118" ~ 0.472" (3mm ~ 12mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M18
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CM1812R600R-00
CM1812R600R-00
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: CMC 5A 2LN 60 OHM SMD
Stockean: 4530 pcs
Deskarga: CM1812R600R-00.pdf
RFQ
CM1816
CM1816
fabrikatzaileak: VCC (Visual Communications Company)
deskribapena: LAMP INCAND RT-3.25 MIN BAYO 13V