SA7.5-E3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA7.5-E3/73 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA7.5-E3/73
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 7.5VWM 14.3VC DO204AC
Fitxak: SA7.5-E3/73.pdf
  • Mezua
SA7.5-E3/73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA7.5-E3/73 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 7.5VWM 14.3VC DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3305 pcs Datuen fitxa SA7.5-E3/73.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 8.33V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 7.5V Tentsioa - Tasa DO-204AC (DO-15)
Mota Zener Series TransZorb®
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 500W Energia - Peak Pulse 35A
polarizazio DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SA7.5-E3/73 deskribapena TVS DIODE 7.5VWM 14.3VC DO204AC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.3V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA7.5A-E3/73
SA7.5A-E3/73
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO204AC
Stockean: 410615 pcs
Deskarga: SA7.5A-E3/73.pdf
RFQ
SA7.5
SA7.5
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 7.5V 13.55V DO204AC
Stockean: 616003 pcs
Deskarga: SA7.5.pdf
RFQ
SA7.5A A0G
SA7.5A A0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)