SA60HE3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA60HE3/73 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA60HE3/73
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 60VWM 107VC DO204AC
Fitxak: SA60HE3/73.pdf
  • Mezua
SA60HE3/73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA60HE3/73 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 60VWM 107VC DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4410 pcs Datuen fitxa SA60HE3/73.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 66.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 60V Tentsioa - Tasa DO-204AC (DO-15)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 500W Energia - Peak Pulse 4.7A
polarizazio DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SA60HE3/73 deskribapena TVS DIODE 60VWM 107VC DO204AC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 107V Edukiera @ maiztasuna -