SA48-E3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA48-E3/73 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA48-E3/73
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 48VWM 85.5VC DO204AC
Fitxak: SA48-E3/73.pdf
  • Mezua
SA48-E3/73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA48-E3/73 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 48VWM 85.5VC DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5240 pcs Datuen fitxa SA48-E3/73.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 53.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 48V Tentsioa - Tasa DO-204AC (DO-15)
Mota Zener Series TransZorb®
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 500W Energia - Peak Pulse 5.8A
polarizazio DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SA48-E3/73 deskribapena TVS DIODE 48VWM 85.5VC DO204AC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 85.5V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA45CHE3/54
SA45CHE3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 45V 80.3V DO204AC
Stockean: 4895 pcs
Deskarga: SA45CHE3/54.pdf
RFQ
SA48
SA48
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 48V 81.27V DO204AC
Stockean: 596090 pcs
Deskarga: SA48.pdf
RFQ
SA48A
SA48A
fabrikatzaileak: Fairchild/ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO15
Deskarga: SA48A.pdf
SA486040
SA486040
fabrikatzaileak: On-Shore Technology, Inc.
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
Deskarga: SA486040.pdf
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 48V 77.4V AXIAL
Deskarga: SA48A.pdf
SA48-E3/54
SA48-E3/54
deskribapena: TVS DIODE 48V 85.5V DO204AC
Deskarga: SA48-E3/54.pdf
SA48A A0G
SA48A A0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 48V 77.4V DO204AC
Deskarga: SA48A A0G.pdf
SA45HE3/73
SA45HE3/73
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 45VWM 80.3VC DO204AC
Deskarga: SA45HE3/73.pdf