SA40-E3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA40-E3/73 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA40-E3/73
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 40VWM 71.4VC DO204AC
Fitxak: SA40-E3/73.pdf
  • Mezua
SA40-E3/73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA40-E3/73 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 40VWM 71.4VC DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4521 pcs Datuen fitxa SA40-E3/73.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 44.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 40V Tentsioa - Tasa DO-204AC (DO-15)
Mota Zener Series TransZorb®
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 500W Energia - Peak Pulse 7A
polarizazio DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SA40-E3/73 deskribapena TVS DIODE 40VWM 71.4VC DO204AC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71.4V Edukiera @ maiztasuna -