SA36CHE3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA36CHE3/73 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA36CHE3/73
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36VWM 64.3VC DO204AC
Fitxak: SA36CHE3/73.pdf
  • Mezua
SA36CHE3/73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA36CHE3/73 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 36VWM 64.3VC DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3620 pcs Datuen fitxa SA36CHE3/73.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 40V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 36V Tentsioa - Tasa DO-204AC (DO-15)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 500W Energia - Peak Pulse 7.8A
polarizazio DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SA36CHE3/73 deskribapena TVS DIODE 36VWM 64.3VC DO204AC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.3V Edukiera @ maiztasuna -