SA14HE3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA14HE3/73 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA14HE3/73
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 14VWM 25.8VC DO204AC
Fitxak: SA14HE3/73.pdf
  • Mezua
SA14HE3/73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA14HE3/73 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 14VWM 25.8VC DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3122 pcs Datuen fitxa SA14HE3/73.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 15.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 14V Tentsioa - Tasa DO-204AC (DO-15)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 500W Energia - Peak Pulse 19.4A
polarizazio DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SA14HE3/73 deskribapena TVS DIODE 14VWM 25.8VC DO204AC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Produktu erlazionatuak
SA15
SA15
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 15V 25.62V DO204AC
Stockean: 578103 pcs
Deskarga: SA15.pdf
RFQ
SA14CAHE3/54
SA14CAHE3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 14V 23.2V DO204AC
Stockean: 436443 pcs
Deskarga: SA14CAHE3/54.pdf
RFQ
SA150
SA150
deskribapena: TVS DIODE 150V 255.15V DO204AC