SA13CA-E3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA13CA-E3/54 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA13CA-E3/54
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO204AC
Fitxak: SA13CA-E3/54.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
SA13CA-E3/54ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA13CA-E3/54 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 644868 pcs Datuen fitxa SA13CA-E3/54.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 14.4V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13V Tentsioa - Tasa DO-204AC (DO-15)
Mota Zener Series TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 500W Energia - Peak Pulse 23.3A
polarizazio DO-204AC, DO-15, Axial Beste izenak SA13CA-E3/54-ND
SA13CA-E3/54GITR
SA13CAE354
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia SA13CA-E3/54
deskribapena TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO204AC Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.5V
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak No
Produktu erlazionatuak
SA13CA B0G
SA13CA B0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 13V 21.5V DO204AC