SA12HE3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA12HE3/73 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA12HE3/73
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12VWM 22VC DO204AC
Fitxak: SA12HE3/73.pdf
  • Mezua
SA12HE3/73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA12HE3/73 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 12VWM 22VC DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5268 pcs Datuen fitxa SA12HE3/73.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 13.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 12V Tentsioa - Tasa DO-204AC (DO-15)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 500W Energia - Peak Pulse 22.7A
polarizazio DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SA12HE3/73 deskribapena TVS DIODE 12VWM 22VC DO204AC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 22V Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SA130
SA130
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 130V 219.45V DO204AC
Stockean: 725226 pcs
Deskarga: SA130.pdf
RFQ
SA12HE3/54
SA12HE3/54
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 12V 22V DO204AC
Stockean: 4276 pcs
Deskarga: SA12HE3/54.pdf
RFQ
SA12CHE3/73
SA12CHE3/73
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 12VWM 22VC DO204AC
Deskarga: SA12CHE3/73.pdf
SA12L
SA12L
fabrikatzaileak: Apex Microtechnology
deskribapena: SWITCH AMP 200V 15A FULL BRIDGE
Stockean: 144 pcs
Deskarga: SA12L.pdf
SA12CAHR0G
SA12CAHR0G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 12V 19.9V DO204AC
Deskarga: SA12CAHR0G.pdf
SA12CHE3/54
SA12CHE3/54
Deskarga: SA12CHE3/54.pdf
SA13
SA13
deskribapena: TVS DIODE 13V 22.58V DO204AC
Deskarga: SA13.pdf
SA13-E3/73
SA13-E3/73
deskribapena: TVS DIODE 13VWM 23.8VC DO204AC
Deskarga: SA13-E3/73.pdf
SA130A
SA130A
deskribapena: TVS DIODE 130V 209V DO204AC