SA10CHE3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA10CHE3/73 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA10CHE3/73
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 10VWM 18.8VC DO204AC
Fitxak: SA10CHE3/73.pdf
  • Mezua
SA10CHE3/73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA10CHE3/73 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 10VWM 18.8VC DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5787 pcs Datuen fitxa SA10CHE3/73.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 11.1V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 10V Tentsioa - Tasa DO-204AC (DO-15)
Mota Zener Series Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna Automotive
Power Line Protection 500W Energia - Peak Pulse 26.6A
polarizazio DO-204AC, DO-15, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SA10CHE3/73 deskribapena TVS DIODE 10VWM 18.8VC DO204AC
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.8V Edukiera @ maiztasuna -