8AX620MEFC8X9
RubyconRubycon
8AX620MEFC8X9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8AX620MEFC8X9
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 620UF 20% 8V RADIAL
Fitxak: 1.8AX620MEFC8X9.pdf2.8AX620MEFC8X9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
8AX620MEFC8X9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8AX620MEFC8X9 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 620UF 20% 8V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 170292 pcs Datuen fitxa 1.8AX620MEFC8X9.pdf2.8AX620MEFC8X9.pdf
Tentsioaren balioa 8V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series AX balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 1189-2378
8AX620M8X9
8AX620MEFC8X9-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 49 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 620µF 8V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 620µF eskaerak General Purpose