63MU155MC44532
RubyconRubycon
63MU155MC44532 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 63MU155MC44532
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812
Fitxak: 63MU155MC44532.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
63MU155MC44532ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 63MU155MC44532 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11062 pcs Datuen fitxa 63MU155MC44532.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series PMLCAP®, MU
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak 1189-2551-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 5 (48 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Acrylic, Metallized
Deskribapen zehatza 1.5µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 1.5µF