6.3ZLQ1800MEFC10X12.5
RubyconRubycon
6.3ZLQ1800MEFC10X12.5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6.3ZLQ1800MEFC10X12.5
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V T/H
Fitxak: 1.6.3ZLQ1800MEFC10X12.5.pdf2.6.3ZLQ1800MEFC10X12.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
6.3ZLQ1800MEFC10X12.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6.3ZLQ1800MEFC10X12.5 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 182338 pcs Datuen fitxa 1.6.3ZLQ1800MEFC10X12.5.pdf2.6.3ZLQ1800MEFC10X12.5.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series ZLQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 882mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.47A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 1189-3600
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 35 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1800µF eskaerak General Purpose