6.3ZLJ5600MG412.5X30
RubyconRubycon
6.3ZLJ5600MG412.5X30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6.3ZLJ5600MG412.5X30
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.6.3ZLJ5600MG412.5X30.pdf2.6.3ZLJ5600MG412.5X30.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
6.3ZLJ5600MG412.5X30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6.3ZLJ5600MG412.5X30 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134623 pcs Datuen fitxa 1.6.3ZLJ5600MG412.5X30.pdf2.6.3ZLJ5600MG412.5X30.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series ZLJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.415A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 18 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 5600µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 5600µF eskaerak General Purpose