50YXH1800MEFC18X31.5
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50YXH1800MEFC18X31.5
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.50YXH1800MEFC18X31.5.pdf2.50YXH1800MEFC18X31.5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
50YXH1800MEFC18X31.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50YXH1800MEFC18X31.5 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69506 pcs Datuen fitxa 1.50YXH1800MEFC18X31.5.pdf2.50YXH1800MEFC18X31.5.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series YXH Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.181A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.635A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 21 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1800µF