50YXA330MEFC10X16
RubyconRubycon
50YXA330MEFC10X16 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50YXA330MEFC10X16
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.50YXA330MEFC10X16.pdf2.50YXA330MEFC10X16.pdf
  • Mezua
50YXA330MEFC10X16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50YXA330MEFC10X16 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5142 pcs Datuen fitxa 1.50YXA330MEFC10X16.pdf2.50YXA330MEFC10X16.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series YXA Ripple Current @ maiztasuna baxua 470mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF