50ST475M5750X
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50ST475M5750X
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 4.7UF 20% 50VDC 2220
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
50ST475M5750Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50ST475M5750X fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 4.7UF 20% 50VDC 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82134 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series PMLCAP®, ST
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Acrylic, Metallized Deskribapen zehatza 4.7µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric)
kapazitantzia 4.7µF eskaerak DC Link, DC Filtering