50ST225MC44532
RubyconRubycon
50ST225MC44532 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50ST225MC44532
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2.2UF 20% 50VDC 1812
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Mezua
50ST225MC44532ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50ST225MC44532 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 2.2UF 20% 50VDC 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24025 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series PMLCAP®, ST
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak 1189-1830-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 5 (48 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.102" (2.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Acrylic, Metallized
Deskribapen zehatza 2.2µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 2.2µF