50ST105M4532
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50ST105M4532
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 20% 50VDC 1812
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
50ST105M4532ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50ST105M4532 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 1UF 20% 50VDC 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23562 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series PMLCAP®, ST
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Beste izenak 50ST1M4532X
50ST1M4532X-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Acrylic, Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 1µF
eskaerak DC Link, DC Filtering
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
50ST104M3216
50ST104M3216
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP FILM 0.1UF 20% 50VDC 1206
Stockean: 61625 pcs
Deskarga:
RFQ
50ST105M4532X
50ST105M4532X
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP FILM 1UF 20% 50VDC 1812