50NXA330MEFC12.5X25
RubyconRubycon
50NXA330MEFC12.5X25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50NXA330MEFC12.5X25
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.50NXA330MEFC12.5X25.pdf2.50NXA330MEFC12.5X25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
50NXA330MEFC12.5X25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50NXA330MEFC12.5X25 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 163789 pcs Datuen fitxa 1.50NXA330MEFC12.5X25.pdf2.50NXA330MEFC12.5X25.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series NXA Ripple Current @ maiztasuna baxua 364mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 436.8mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose