50MS747MEFC8X7
RubyconRubycon
50MS747MEFC8X7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50MS747MEFC8X7
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.50MS747MEFC8X7.pdf2.50MS747MEFC8X7.pdf
  • Mezua
50MS747MEFC8X7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50MS747MEFC8X7 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1039215 pcs Datuen fitxa 1.50MS747MEFC8X7.pdf2.50MS747MEFC8X7.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series MS7 Ripple Current @ maiztasuna baxua 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 127.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose