50MS710MEFC5X7
RubyconRubycon
50MS710MEFC5X7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50MS710MEFC5X7
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.50MS710MEFC5X7.pdf2.50MS710MEFC5X7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
50MS710MEFC5X7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50MS710MEFC5X7 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1905795 pcs Datuen fitxa 1.50MS710MEFC5X7.pdf2.50MS710MEFC5X7.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series MS7 Ripple Current @ maiztasuna baxua 42mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 63mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose