50ML2.2MEFCT54X5
RubyconRubycon
50ML2.2MEFCT54X5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50ML2.2MEFCT54X5
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.50ML2.2MEFCT54X5.pdf2.50ML2.2MEFCT54X5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
50ML2.2MEFCT54X5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50ML2.2MEFCT54X5 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1919183 pcs Datuen fitxa 1.50ML2.2MEFCT54X5.pdf2.50ML2.2MEFCT54X5.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series ML Ripple Current @ maiztasuna baxua 11mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 16.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2.2µF eskaerak General Purpose