4SXB100M
RubyconRubycon
4SXB100M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4SXB100M
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V SMD
Fitxak: 4SXB100M.pdf
  • Mezua
4SXB100Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4SXB100M fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3570 pcs Datuen fitxa 4SXB100M.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series PC-CON, SXB
Ripple Current @ maiztasun handia 3A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 1189-1641-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 13 mOhm Deskribapen zehatza 100µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 13 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4SXB100M1.9X7.3
4SXB100M1.9X7.3
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V SMD
Stockean: 139267 pcs
Deskarga: 4SXB100M1.9X7.3.pdf
RFQ
4SX37-H58
4SX37-H58
fabrikatzaileak: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
deskribapena: SWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 250V
Stockean: 3829 pcs
Deskarga: 4SX37-H58.pdf
RFQ
4SXB68M
4SXB68M
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP ALUM POLY 68UF 20% 4V SMD
Deskarga: 4SXB68M.pdf
4SX17-T
4SX17-T
deskribapena: SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 30V
Deskarga: 4SX17-T.pdf
4SXB68M1.9X7.3
4SXB68M1.9X7.3
Deskarga: 4SXB68M1.9X7.3.pdf
4SX36-T
4SX36-T
Deskarga: 4SX36-T.pdf
4SX3-T
4SX3-T
Deskarga: 4SX3-T.pdf
4SXB150M
4SXB150M
deskribapena: CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Deskarga: 4SXB150M.pdf
4SX87-T
4SX87-T
Deskarga: 4SX87-T.pdf
4SX19-T
4SX19-T
Deskarga: 4SX19-T.pdf
4SXB150M1.9X7.3
4SXB150M1.9X7.3