4MS5100MEFC5X5
RubyconRubycon
4MS5100MEFC5X5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4MS5100MEFC5X5
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
Fitxak: 1.4MS5100MEFC5X5.pdf2.4MS5100MEFC5X5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
4MS5100MEFC5X5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4MS5100MEFC5X5 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1631475 pcs Datuen fitxa 1.4MS5100MEFC5X5.pdf2.4MS5100MEFC5X5.pdf
Tentsioaren balioa 4V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series MS5 Ripple Current @ maiztasuna baxua 62mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 74.4mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose