420QXW68MEFCXH12.5X35
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 420QXW68MEFCXH12.5X35
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 420V RADIAL
Fitxak: 1.420QXW68MEFCXH12.5X35.pdf2.420QXW68MEFCXH12.5X35.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
420QXW68MEFCXH12.5X35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 420QXW68MEFCXH12.5X35 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 420V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94880 pcs Datuen fitxa 1.420QXW68MEFCXH12.5X35.pdf2.420QXW68MEFCXH12.5X35.pdf
Tentsioaren balioa 420V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series QXW Ripple Current @ maiztasuna baxua 530mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 795mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose