35ZLJ1800MG412.5X35
RubyconRubycon
35ZLJ1800MG412.5X35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35ZLJ1800MG412.5X35
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.35ZLJ1800MG412.5X35.pdf2.35ZLJ1800MG412.5X35.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
35ZLJ1800MG412.5X35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35ZLJ1800MG412.5X35 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105313 pcs Datuen fitxa 1.35ZLJ1800MG412.5X35.pdf2.35ZLJ1800MG412.5X35.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series ZLJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.472A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.12A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 16 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1800µF