35YXH1800MEFCG412.5X40
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35YXH1800MEFCG412.5X40
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.35YXH1800MEFCG412.5X40.pdf2.35YXH1800MEFCG412.5X40.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
35YXH1800MEFCG412.5X40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35YXH1800MEFCG412.5X40 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119739 pcs Datuen fitxa 1.35YXH1800MEFCG412.5X40.pdf2.35YXH1800MEFCG412.5X40.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series YXH Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.01A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.35A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 17 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1800µF