35ST684M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35ST684M3216
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
35ST684M3216ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35ST684M3216 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56248 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 35V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series PMLCAP®, ST
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 35ST0.68M3216X
35ST0.68M3216X-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Acrylic, Metallized
Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.68µF