35ST105M3225
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35ST105M3225
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 20% 35VDC 1210
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
35ST105M3225ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35ST105M3225 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 1UF 20% 35VDC 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40101 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 35V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series PMLCAP®, ST
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 35ST1M3225X
35ST1M3225X-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Acrylic, Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 1µF
eskaerak DC Link, DC Filtering
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
35SLV10M5X6.1
35SLV10M5X6.1
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Stockean: 194737 pcs
Deskarga: 35SLV10M5X6.1.pdf
RFQ
35ST105M3225X
35ST105M3225X
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP FILM 1UF 20% 35VDC 1210