35MU473M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35MU473M2012
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.047UF 20% 35VDC 0805
Fitxak: 35MU473M2012.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
35MU473M2012ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35MU473M2012 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 0.047UF 20% 35VDC 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106295 pcs Datuen fitxa 35MU473M2012.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - tolerantzia 0.047µF
Bukaera - Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series PMLCAP®, MU
Ripple Current - Baxu maiztasuna DC Link, DC Filtering polarizazio 0805 (2012 Metric)
Beste izenak 35MU0.04702012X
35MU0.04702012X-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 35MU473M2012 Bizitza @ tenperatura. -
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 0.047µF ±20% Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
Dielektrikoko diametroa Acrylic, Metallized deskribapena CAP FILM 0.047UF 20% 35VDC 0805
Oraina - Ihesaldia 35V