35MS74.7MEFC4X7
RubyconRubycon
35MS74.7MEFC4X7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35MS74.7MEFC4X7
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.35MS74.7MEFC4X7.pdf2.35MS74.7MEFC4X7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
35MS74.7MEFC4X7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35MS74.7MEFC4X7 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 370104 pcs Datuen fitxa 1.35MS74.7MEFC4X7.pdf2.35MS74.7MEFC4X7.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series MS7 Ripple Current @ maiztasuna baxua 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 33mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 1189-2918
35MS74.7MEFC4X7-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4.7µF