35MS7100MEFC8X7
RubyconRubycon
35MS7100MEFC8X7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35MS7100MEFC8X7
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.35MS7100MEFC8X7.pdf2.35MS7100MEFC8X7.pdf
  • Mezua
35MS7100MEFC8X7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35MS7100MEFC8X7 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1032063 pcs Datuen fitxa 1.35MS7100MEFC8X7.pdf2.35MS7100MEFC8X7.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series MS7 Ripple Current @ maiztasuna baxua 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 138mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose