35MS533MEFC8X5
RubyconRubycon
35MS533MEFC8X5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35MS533MEFC8X5
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.35MS533MEFC8X5.pdf2.35MS533MEFC8X5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
35MS533MEFC8X5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35MS533MEFC8X5 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 308337 pcs Datuen fitxa 1.35MS533MEFC8X5.pdf2.35MS533MEFC8X5.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series MS5 Ripple Current @ maiztasuna baxua 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 97.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 1189-4070
35MS533MEFC8X5-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 33µF