35ML4.7MEFC4X5
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35ML4.7MEFC4X5
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM RAD
Fitxak: 1.35ML4.7MEFC4X5.pdf2.35ML4.7MEFC4X5.pdf
  • Mezua
35ML4.7MEFC4X5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35ML4.7MEFC4X5 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1611771 pcs Datuen fitxa 1.35ML4.7MEFC4X5.pdf2.35ML4.7MEFC4X5.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series ML balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4.7µF