35ML220MEFCT810X9
RubyconRubycon
35ML220MEFCT810X9 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35ML220MEFCT810X9
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.35ML220MEFCT810X9.pdf2.35ML220MEFCT810X9.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
35ML220MEFCT810X9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35ML220MEFCT810X9 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133036 pcs Datuen fitxa 1.35ML220MEFCT810X9.pdf2.35ML220MEFCT810X9.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series ML Ripple Current @ maiztasuna baxua 360mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 1189-3734-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose